سرلاک بدون شیر جو دو سر با توت فرنگی و موز گربر Gerber

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

3,350,000 ريال
تخفیف 0 %
  • غلات بچه گربر یک راه ایده آل برای دادن اولین لقمه غذای جامد به کودک است. ساخته شده غیر GMO و بدون هیچ گونه رنگ یا طعم دهنده مصنوعی برای کودک. بعلاوه، با کلسیم ساخته شده است تا استخوان ها و دندان های قوی بسازد، همراه با روی، ویتامین های C، E و شش ویتامین B برای رشد سالم.

توضيحات و نقد و بررسی سرلاک بدون شیر جو دو سر با توت فرنگی و موز گربر Gerber

سرلاک بدون شیر جو دو سر با توت فرنگی و موز گربر Gerber

غلات بچه گربر یک راه ایده آل برای دادن اولین لقمه غذای جامد به کودک است. ساخته شده غیر GMO و بدون هیچ گونه رنگ یا طعم دهنده مصنوعی برای کودک. بعلاوه، با کلسیم ساخته شده است تا استخوان ها و دندان های قوی بسازد، همراه با روی، ویتامین های C، E و شش ویتامین B برای رشد سالم.


آهن برای رشد مغز
دریافت آهن کافی در هر روز، از غذاهایی مانند غلات نوزاد، به جلوگیری از کمبود آهن کمک می کند. گنجاندن آهن در رژیم غذایی کودک برای حمایت از رشد سالم، رشد مغز و توانایی یادگیری ضروری است. کمبود آهن به تدریج ایجاد می شود. حدود 14 درصد از کودکان 1-2 ساله دچار کمبود آهن هستند. فقط دو وعده غلات کودک در روز نیاز روزانه کودک شما به آهن را تامین می کند. غلات بچه گربر را با شیر مادر یا شیر خشک نوزاد مخلوط کنید و شکم کوچک کودک را با چیز جدیدی آشنا کنید.


ساخته شده برای نقاط عطف
پرستار مورد حمایت شما آماده است تا این مهارت های حرکتی جدید را به کار ببندد! ما اولین غلاتی را داریم که آنها نیاز دارند تا با غذاهای جامد آشنا شوند و در طول مسیر حساسیت‌ها را بررسی کنند. به علاوه، وقتی آنها به نقطه عطف بعدی خود می رسند، یک سری گزینه های پیشرفته تر غلات در انتظار رشد با آنها هستند.عناصر
آرد جو دوسر و آرد جو سبوس دار (حاوی گندم)،
دانه های موز،
تکه های با طعم توت فرنگی (نشاسته ذرت، توت فرنگی، کنسانتره آب توت فرنگی)،
فسفات پتاسیم،
کاه طعم دار طبیعی.
 ویتامین‌ها و مواد معدنی: کربنات کلسیم،
ویتامین C (اسید اسکوربیک)،
 آهن (الکترولیتیک)،
سولفات روی،
ویتامین E (آلفا توکوفریل استات)،
نیاسینامید،
ویتامین B2 (RIBOFLAVONYPINTHROEMINA) )،
اسید فولیک،
ویتامین B12.
مشاهده ادامه توضيحات بستن توضيحات