خمیر دندان پارادونتکس Paradontax

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

950,000 ريال
تـخفیف با کارت
  • لثه ها پایه و اساس دندان های سالم هستند. اما ما همیشه نقش حیاتی آنها را درک نمی کنیم. مردم اغلب از خمیردندان انتظار دارند که دندان هایشان را محکم، سفید و تمیز نگه دارد. اما مراقبت از لثه ها نیز مهم است - به ویژه برای کسانی که بیماری لثه دارند. خمیر دندان parodontax با از بین بردن فیزیکی پلاکی که در امتداد خط لثه جمع شده است به مراقبت از لثه شما کمک می کند. در مقایسه با خمیردندان های معمولی 4 برابر در از بین بردن پلاک موثرتر است *پس از تمیز کردن حرفه ای و مسواک زدن دو بار در روز پلاک بیشتری نسبت به خمیر دندان های معمولی از بین می برد.

توضيحات و نقد و بررسی خمیر دندان پارادونتکس Paradontax

خمیر دندان پارادونتکس Paradontax

لثه ها پایه و اساس دندان های سالم هستند. اما ما همیشه نقش حیاتی آنها را درک نمی کنیم. مردم اغلب از خمیردندان انتظار دارند که دندان هایشان را محکم، سفید و تمیز نگه دارد. اما مراقبت از لثه ها نیز مهم است - به ویژه برای کسانی که بیماری لثه دارند. اگر در حین مسواک زدن متوجه ظاهر قرمز تیره ای شدید، این ممکن است یکی از علائم اولیه مشکلات لثه باشد. اگر اولین علائم مشکلات لثه را نادیده بگیرید و به موقع درمان نشوید، می تواند منجر به از دست دادن دندان شود.

خمیر دندان پارادونتکس

8 مزیت ویژه خمیر دندان جدید parodontax Full Protection برای لثه های سالم و دندان های قوی تر طراحی شده است. با استفاده از خمیر دندان Parodontax Full Protection، نیازی به انتخاب بین مراقبت از دندان یا لثه با مسواک زدن دو بار در روز ندارید.

8 مزایای محافظت کامل از پارادونتکس
1. به از بین بردن ظاهر قرمز تیره لثه کمک می کند
ظاهر قرمز تیره لثه ها می تواند ناشی از پلاک هایی باشد که در داخل، اطراف و اطراف دندان های شما ایجاد می شود. با فرمول ویژه توسعه یافته خود، Parodontax Full Protection جدید در کاهش ظاهر قرمز تیره لثه با استفاده دو بار در روز تا 50 درصد بهتر از خمیر دندان معمولی است.

2. به محافظت در برابر تورم لثه کمک می کند
لثه های سالم صورتی و سفت هستند. اگر لثه های شما قرمز تیره به نظر می رسند، ممکن است نشانه اولیه مشکلات لثه باشد. هنگامی که پلاک با مسواک زدن منظم از بین نمی رود، می تواند لثه های شما را تحریک کرده و باعث تورم شود. با Parodontax Full Protection، با مسواک زدن دو بار در روز به محافظت از لثه ها کمک می کند.

3. 4 برابر موثر در از بین بردن پلاک
پلاک یکی از دلایل مشکلات لثه است. خمیر دندان parodontax Full Protection نسبت به خمیردندان معمولی در از بین بردن پلاک موثرتر است، زیرا فرمول آن حاوی سطح بالایی از بی کربنات سدیم بسیار ریز است.

4. به محافظت از سلامت لثه کمک می کند
ایجاد پلاک می تواند باعث قرمز تیره شدن لثه شود و در صورت عدم رعایت احتیاط ها می تواند باعث تحلیل لثه شود. اگر اقدامی برای جلوگیری از رکود لثه انجام ندهید، ممکن است وضعیت بدتر شود. پاکت‌ها بین دندان‌ها و لثه‌ها ایجاد می‌شوند و به ساختارهایی که دندان‌های شما را محکم نگه می‌دارند آسیب می‌رسانند و در نتیجه دندان‌ها را از دست می‌دهند.
مسواک زدن دو بار در روز با خمیر دندان Parodontax Full Protection به حذف پلاک های تجمع یافته در امتداد خط لثه کمک می کند و ظاهر قرمز تیره لثه ها را کاهش می دهد.

5. به از بین بردن بو کمک می کند
پلاک ها نه تنها باعث ایجاد لثه های قرمز تیره می شوند، بلکه می توانند باعث بوی بد دهان یا بوی بد دهان شوند. همانطور که غذا در دهان تجزیه می شود، گازهایی با بوی نامطبوع آزاد می کند که می تواند باعث بوی بد دهان شود. مسواک زدن دو بار در روز با parodontax Full Protection پلاک بیشتری را نسبت به خمیر دندان معمولی از بین می برد، در حالی که طعم نعناع به حفظ طراوت نفس کمک می کند.

paradontax

6. به تقویت مینا کمک می کند
مینای دندان لایه نازک و سخت بیرونی دندان شماست. این کمک می کند تا دندان ها سفید و درخشان به نظر برسند و از آنها در برابر پوسیدگی محافظت می کند. غذاها و نوشیدنی ها ممکن است حاوی اسید باشند یا با پلاک واکنش داده و اسید تشکیل دهند و منجر به پوسیدگی دندان شوند. Parodontax Full Protection حاوی فلوراید است که به تقویت مینای دندان در برابر پلاک و اسیدهای غذا کمک می کند.

7. تمیز کردن عمیق
parodontax Full Protection، با فرمولاسیون حاوی بی کربنات سدیم بسیار ریز، به از بین بردن پلاک بیشتری نسبت به خمیر دندان معمولی کمک می کند.* مسواک زدن دو بار در روز با parodontax Full Protection به تمیز نگه داشتن دندان ها و لثه ها کمک می کند.

8. دندان ها را به آرامی سفید می کند
Parodontax Full Protection به آرامی لکه های سطحی را از بین می برد و به دندان ها کمک می کند سفیدی طبیعی خود را بازیابند.

چرا از خمیر دندان PARODONTAX FULL PROTECTION استفاده کنیم؟
با 8 مزیت ویژه طراحی شده، خمیر دندان Parodontax Full Protection خمیردندان روزانه ای است که برای لثه های مرتب تر و دندان های قوی تر به آن نیاز دارید.
می توانید آن را دو بار در روز با مسواک استفاده کنید.


مشاهده ادامه توضيحات بستن توضيحات