شامپو عروسکی سر دالین طرح فوتبالی Dalin

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

600,000 ريال
تخفیف 0 %
  • شامپو سر بچه دالین با داشتن فرمول ویژه خود بدون هیچ گونه سوزش و خارش چشم و خشکی پوست، به طرز معجزه آسایی تمیزی بی حدی را رقم خواهد زد

توضيحات و نقد و بررسی شامپو عروسکی سر دالین طرح فوتبالی Dalin

شامپو سر کودک عروسکی دالین Dalin

شامپو بچه عروسکی دالین Dalinبا جوجه های دالین خوش بگذرانید!

شامپو عروسکی دالین

Dalin با 40 نوع محصول مختلف خود ، تمام نیازهای مادران را در مورد مراقبت از نوزاد برآورده می کند. به عنوان محصولات حمام Dalin ؛ شامپو بچه جوجه دالین  که حمام را لذت بخش تر می کندو از آنجا که شامپو دالین حاوی مواد مضر نیست ، می توانید با خیال راحت از آن برای نوزادان خود استفاده کرده و به آنها کمک کنید ساعات استحمام دلپذیری داشته باشند.
پوست لطیف کودکان به دلیل نازک بودن دیواره سلولی محافظ، حساسیت بالاتری نسبت به پوست بزرگسالان دارد و توجه در برگزیدن موادی که کاملا مناسب پوست کودک باشد، مهم و حائز اهمیت است. از این رو انتخاب یک شامپو سر حمام مناسب نیز یک امر ضروری است. اکثرا کودکان به علت سوزش چشم از حمام رفتن و شوینده های بزرگسالان می ترسند، شامپو سر کودک دالین Dalin حجم 500 میلی لیتر مناسب کودکان و بدون سوزش و خارش چشم می باشد و در حین پاک کنندگی بسیار عالی، ضد حساسیت نیز بوده و باعث تحریک پوست نمی شود. همچنین این محصول فاقد اسانس های مصنوعی ست و حتی برای بزرگسالانی که پوست حساسی دارند نیز مناسب می باشد. 
شامپو سر کودک عروسکی دالین با داشتن فرمول ویژه خود بدون هیچ گونه سوزش و خارش چشم و خشکی پوست، به طرز معجزه آسایی تمیزی بی حدی را رقم خواهد زد؛ نرم کنندگی این محصول در آزمایشگاه های درماتولوژی به تایید رسیده است، استفاده از شامپو سر بچه dalin باعث جلوگیری از چربی موهای کودکان نیز می گردد. هم چنین فاقد مواد قلیایی بوده و با PH برابر ۵٫۵ مناسب موهای نازک و لطیف کودکان و حتی بزرگسالان طراحی شده است. بله! برای شما بزرگسالان نیز شامپو سر بچه dalin ایده آل است.

شامپو دالین dalin

ویژگی های شامپو سر دالین
  • ضد آلرژی
  • بدون سوزش چشم
  • مناسب برای کودکان و بزرگسالان
  • دارای ph مناسب
  • نرم کننده مو
  • محصول کشور ترکیه
  • با حجم 650 میلی لیتر
توجه داشته باشید که مناسب سازی دمای حمام و استفاده از شوینده های ملایم و خوشبو، همراه با در نظر گرفتن چند اسباب بازی حمام، می تواند لذت حمام را برای کودکان عزیز چند برابر کند تا خودشان رغبت زیادی به حمام کردن نشان دهند.


مشاهده ادامه توضيحات بستن توضيحات