بیسکوییت جی جی به به موزی cicibebe

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

350,000 ريال
تخفیف 0 %
موجود نیست
  • ETİ Cicibebe انبار ویتامین ها و مواد معدنی است که می توانید از 6 ماهگی با خیال راحت نوزاد خود را در کنار شیر مادر تغذیه کنید. حاوی 12 ویتامین و 7 ماده معدنی است. بیسکویت ETİ Cicibebe حاوی آهن دارای ویتامین C است. بیسکویت ETİ Cicibebe به راحتی در شیر و آب میوه نرم می شود.
    وزن: 172 گرم
    محصول کشور ترکیه

توضيحات و نقد و بررسی بیسکوییت جی جی به به موزی cicibebe

بیسکوییت سی سی به به موزی cicibebe

بیسکوییت موزی کودک

بیسکوییت موزی کودک

به اندازه عشق مفید ، به اندازه عشق شیرین!

ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز نوزادان در این بیسکویت وجود دارد!

بیسکویت بچه مغذی Eti Cicibebe موزی ، ایده آل برای دوره گذار از شیر به غذای کمکی. در حال حاضر دقیقاً حاوی 12 ویتامین و 7 ماده معدنی است!
Eti Cicibebe موزی ، که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به رشد سالم دندان ها و ساختار استخوانی نوزادان کمک می کند ، در حال حاضر کام نوزادان را با طعم خوشمزه موزی بهبود می بخشد.
همه نوزادان و والدین آنها Eti Cicibebe موزی را به خاطر طعم و کیفیت آن دوست دارند.
بیسکویت مورد استفاده در غذای کودک بسیار مهم است. به ویژه بیسکویت های باز بهداشتی نیستند و ممکن است ویتامین های خود را در اثر تماس طولانی با گرما و نور از دست داده باشند. علاوه بر این ، باید از تغذیه نوزاد خود که بیش از هر چیز برای او ارزش قائل هستید ، از بیسکویت هایی که نمی دانید چگونه و تحت چه شرایطی تولید شده اند ، خودداری کنید. باید به قابلیت اطمینان تولید کننده هر ماده غذایی خریداری شده از جمله بیسکویت ، شیر ، آب میوه ، ماست توجه شود. بیسکویت ETİ بیش از 50 سال است که در خدمت مصرف کنندگان ترک است و بیسکویت مغذی و خوشمزه ETİ Cicibebe را تولید می کند ، که مادران بیش از 40 سال است با خیال راحت به نوزادان خود می دهند. تجدید بیسکویت ETİ Cicibebe و تولید نان کودک ETİ Cicibebe با ویتامین ها ، با در نظر گرفتن پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی ، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز نوزادان ، ETİ در خدمت مادرانی است که نوزادان خود را با دقت تغذیه می کنند.
ETİ Cicibebe موزی انبار ویتامین ها و مواد معدنی است که می توانید از 6 ماهگی با خیال راحت نوزاد خود را در کنار شیر مادر تغذیه کنید. حاوی 12 ویتامین و 7 ماده معدنی است. بیسکویت ETİ Cicibebe موزی حاوی آهن دارای ویتامین C است. بیسکویت ETİ Cicibebe موزی به راحتی در شیر و آب میوه نرم می شود و شما می توانید با خیال راحت نوزاد خود را با تخم مرغ تازه و شیر فراوان تغذیه کنید و کودک شما بیسکویت های Eti Cicibebe موزی را دوست خواهد داشت.

بیسکوییت جی جی به به موزی


ارزش غذایی 
انرژی (Kcal) 443 

کربوهیدرات (گرم) 73،6 

پروتئین (گرم) 4،7 

چربی (گرم) 14 

قند (گرم) 26،4 

فیبر (گرم) 2 

نمک (گرم) 0،5 هشدار آلرژن
حاوی گلوتن ، لبنیات و تخم مرغ

بیسکوییت سی سی به به موزی

توضیحات کلی
در مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید. 
در جای خشک و خنک نگهداری شود.
حاوی چربی ترانس نیست.
مقدار خالص 172 گرم


شما میتوانید این بیسکویت خوشمزه Cicibebe موزی را از فروشگاه کودک صالح سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.


مشاهده ادامه توضيحات بستن توضيحات